Alustuseks tahaks tutvustada sulle võimalusi, mida olen testinud jauba aasta (alates mai 2023) ja kuna kõik on toiminud siiamaani v.a üksikud juhtumid, mis said lahendatud läbi platvormide kasutajatoe, siis täna saan soovitada neid lahendusi edasi.
Muuseas, CryptoCompany OÜ on Eestis registreeritud ettevõte (vaata Krediidiinfost), mis registreeritud 2018 aastal.
See ettevõte on loonud erinevaid võimalusi krüptoraha kaevandamiseks PC arvutite jaoks ja ka nutitelefonidele. On tasuta võimalused ja on võimalik rentida nö "masinaid" või osta pilveteenust, mille tasuvusest tuleb juttu eraldi.
NB! Rääkides tasulistest võimalustest pean siin siiski mainima, et taoliste teenuste puhul on alati finantsrisk, seepärast ei soovita investeerida rahalisi ressursse, mis võib põhjustada finantsraskusi.
Ole nutikas tasuliste variantide puhul - soovitatav strateegia finantsriskide vähendamiseks
Lühidalt: kui tahad nendest lahendustest luua passiivse tuluallika, siis sul on vaja jõuda kaevandusvõimsuseni, mis võimaldab igakuiselt re-investeerida kaevandamisse - ära võta lihtsalt kaevandatud krüptoraha välja oma krüpto-rahakotti.
Kui sul on võimas mänguriarvuti, siis saad endale luua passiivse tuluallika ilma enda isiklike rahalisi ressursse kasutamata (nutitelefoni lahendustest allpool)
Mida selleks vaja? Usud või mitte - selleks vaja alla laadida krüpto kaevandamise lisafunktsiooniga veebilehitseja nimega CryptoTab Browser (link). Sisuliselt on see Google Chrome baasil veebilehitseja väikese lisavõimekusega.
CryptoTab Browser'i tutvustus
NB! Jäta meelde, et kõik toimiks, registreeri enda valitud teenused alati ühe sama Google kontoga. Kui teed erinevaid kontosid, siis on oht, et teenused pannakse kinni - see on nende reeglite vastane tegevus.
Selline näeb välja töölaud:
Mis on mis:1. PC Mining - see on sinu arvuti jõudlus (H/S - hash rate sekundis). Rahalises ekvivalendis võib arvestada nii, et 10 000 H/s teenib sulle ca 0.1€ väärtuses Bitcoine päevas Bitkoini hinna juures ca 60 000€. Kui sul on mänguriarvuti, siis on reaalne need 10 000 H/s ja isegi rohkem võimsus kätte saada.
Seda kaevandamiskiirust on võimalik reguleerida ja vähendada, kui kavatsed arvutiga midagi ressursirohket teha aga maksimum kiirus tuleb siis, kui enamus programme on kinni ja ekraanisäästja on sees ehk kui sa arvutit ei kasuta.
2. Cloud.Boost - võimsuse korrutaja. Kui sinu arvuti pole nii võimas, nagu antud hetkel on näha minu näites, siis on soovitav sisse osta pilveteenus, mis mitmekordistab kaevandamisvõimsust. Seal pakutakse võimsuse korrutamist 3, 6 ja 12 kuu peale. Kõige soodsam variant on osta sisse aasta peale, siis saad -40% soodsamalt.
Näiteks minu puhul, kus arvuti võimsus on keskmiselt 2000 H/s 14x võimendus läheb maksma ca 57 USD.
Nüüd arvutame tulususe. 14x võimendus annab mulle lisa 23 504 H/s:
Kokku teeb see 23504 H/s + 2000 H/s(minu arvuti võimsus) = 25504 H/s ehk rahalises ekvivalendis ca 0.30 USD päevas. Aastas 0.30 USD * 365 päeva = 109.5 USD ehk peaaegu 100% kasum seda juhul, kui Bitcoini hind jääb ca 60 000 USD kanti. Kui hind tõuseb, nii nagu ülemaailmsed prognoosid räägivad, siis tulusus kasvab veelgi.
Siinkohal tuletan meelde, ära riski rohkem, kui saad ehk kasuta ainult vaba raha mis ei mõjuta sinu finantsturvalisust.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar
Kui Sinul on tekkinud küsimusi, siis võid neid julgelt küsida siin. Vastan Sulle niipea kui võimalik.